Snowkiting v ČR

Snowkiting v ČR

je nový zimní adrenalinový sport velice podobný snowboardingu. Ale ve srovnání se snowboardingem jsou skoky s kitem jednoznačně mnohem efektnější podívanou, můžou nabrat až neuvěřitelnou výšku i délku. Podívejte se na naše stránky, kde máme reálná videa a navštivte naše kurzy a uvidíte sami, že to nic není a po krátkém tréninku to zvládnete i vy!
Naše stránky vám poskytkou veškeré informace o jednotlivých sportech, kurzech a dozvíte se zde mnoho zajímavostí týkající se snowkiting, kiteboardingu a landkitingu. Najdete zde také náš shop se sportovním vybavením, kde si můžete nakoupit za nízké ceny, nebo půjčovnu, pokud si sporty chcete napřed tzn.ochytat.

Kurzy

Nabízíme vám bohatou nabídku kurzů. Od jednodenních, dvoudenních až po týdenní kurzy v Čechách či zahraničí. Záleží na vás, jaký sport si z nabídky vyberete ať už snowkiting, kiteboarding nebo landkiting, jestli máte své vybavení nebo si zapůjčíte od nás se slevou, zda chcete jezdit na českých horách, jezerech a loukách nebo raději v zahraničí. Nabídka je široká a můžete si kurz nakombinovat, jak se vám to nejlépe zamlouvá.